• Головна
  • Новини
  • На блокпосту у полон до терористів потрапив священик-капелан...

На блокпосту у полон до терористів потрапив священик-капелан

18.02.2015, 15:20
На блокпосту у полон до терористів потрапив священик-капелан - фото 1
На блокпосту так званої ДНР у селища Оленівка 14 лютого терористи побили і схопили у полон капелана української армії о. Ігоря Петренка та його друга Вадима Перепада. Про це повідомляє видання Под прицелом з посиланням на херсонських волонтерів.

1094.gif-5.gifНа блокпосту так званої ДНР у селища Оленівка 14 лютого терористи побили і схопили у полон капелана української армії о. Ігоря Петренка та його друга Вадима Перепада. Про це повідомляє видання Под прицелом з посиланням на херсонських волонтерів.

Волонтери, зокрема, розповідають, що в суботу о. Ігор виїхав з Херсона до українських військових, але помилково проїхав потрібний поворот і потрапив на блокпост бойовиків. Там його машину «Рено Кенгу» жовтого кольору на блокпосту бойовиків помітив місцевий житель.

"У цей час якраз на БП для перевірки документів зупинили одного місцевого жителя. Він розповів, як став мимовільним очевидцем того, як на БП у Оленівка стоїть жовтий «Рено Кенгу» і «ополченці» сильно б'ють обох чоловіків. Один з них блондин з хвостиком у військовій куртці. І ще додав, що ті, хто схопили їх, стріляли вгору і під ноги їм, більше він нічого не бачив ", - повідомляють активісти.

Останній раз капелан виходив на зв'язок о 12.20, коли сказав дружині, що під'їхав до якогось блокпосту.

Активісти не повідомляли про зникнення священика Ігоря Петренка, сподіваючись знайти його самостійно, проте це не дало результату. У списках полонених, убитих або тих, хто перебуває у лікарнях на території ДНР, капелан не значиться.

На сьогоднішній день, за словами волонтерів, місцева влада не бере активної участі в пошуку зниклих.