На Буковині освятили новий храм УГКЦ
Про це повідомляє Чернівецька єпархія УГКЦ.
«Сьогодні, у празник Архистратига Михаїла і всіх небесних сил, ми тут, у Сокирянах, освячуємо прекрасний храм. Минулого року тут ми освячували каплицю, а сьогодні — церкву, де буде вирувати парафіяльне життя, місце молитви, гуртування парафіяльної громади на шляху до спасіння у Бозі», — сказав у проповіді владика.
Після Літургії єпископ відзначив працю отця Петру Дацка як настоятеля парафіяльної громади і адміністратора будівництва храму та нагородив його набедреником. Канцлер єпархії о. Михайло Паньків зачитав грамоту від Блаженнішого Святослава, адресована отцю Петру та головним будівничим та жертводавцям храму.
У свою чергу отець Петро подякував жертводавцям, які у різний спосіб були причетні до спорудження храму, які допомагали фінансово, будівельними матеріалами, працею та молитовною підтримкою.
