На Буковині освятили новий храм УГКЦ

11.11.2025, 12:05
Католики
На Буковині освятили новий храм УГКЦ - фото 1
8 листопада у м. Сокиряни єпископ Чернівецький Йосафат Мощич разом з духовенством відслужив Архиєрейську Божественну Літургію та здійснив Чин освячення храму та престолу новозбудованої церкви Архистратига Михаїла.

Про це повідомляє Чернівецька єпархія УГКЦ.

«Сьогодні, у празник Архистратига Михаїла і всіх небесних сил, ми тут, у Сокирянах, освячуємо прекрасний храм. Минулого року тут ми освячували каплицю, а сьогодні — церкву, де буде вирувати парафіяльне життя, місце молитви, гуртування парафіяльної громади на шляху до спасіння у Бозі», — сказав у проповіді владика.

Після Літургії єпископ відзначив працю отця Петру Дацка як настоятеля парафіяльної громади і адміністратора будівництва храму та нагородив його набедреником. Канцлер єпархії о. Михайло Паньків зачитав грамоту від Блаженнішого Святослава, адресована отцю Петру та головним будівничим та жертводавцям храму.

У свою чергу отець Петро подякував жертводавцям, які у різний спосіб були причетні до спорудження храму, які допомагали фінансово, будівельними матеріалами, працею та молитовною підтримкою.

Сім'я Сирота відзначені як головні жертводавці на будівництво храму - фото 161736
Сім'я Сирота відзначені як головні жертводавці на будівництво храму
Джерело фото: Сергій Маланчук