• Головна
  • Новини
  • На Буковині В.Янукович сьогодні відвідає чоловічий монастир...

На Буковині В.Янукович сьогодні відвідає чоловічий монастир

08.11.2011, 11:16
На Буковині В.Янукович сьогодні відвідає чоловічий монастир - фото 1
Президент України Віктор Янукович 8 листопада під час поїздки на Буковину побуває у Свято-Вознесенському чоловічому монастирі.

Янукович.jpgПрезидент України Віктор Янукович 8 листопада під час поїздки на Буковину побуває у Свято-Вознесенському чоловічому монастирі. Обитель розташована у селі Банчени на відстані 27 кілометрів від Чернівців, неподалік районного центру Герца. Як інформує УНІАН, глава держави відвідає відновлений після пожежі Свято-Вознесенський монастир і дитячий притулок, яким опікується настоятель Герой України отець Михайло (Жар).

Свято-Вознесенський чоловічий монастир, як відомо, зведено наприкінці ХХ століття у 1996 році. У монастирі зберігаються часточки Животворящого Хреста, мощі преподобного Серафима Саровського, великомучениці Варвари і багатьох інших святих. Неодноразово в монастир привозили чудотворну Боянську ікона Божої Матері з жіночого монастиря Боянської ікони (с.Бояни Новоселицького району).

Свято-Вознесенський монастир відомий також і своєю благодійницькою діяльністю. При обителі, зокрема, діє сирітський притулок. Дітьми опікується настоятель монастиря о. Михайло Жар, який сам у дитинстві залишився сиротою. Нині у монастирі виховуються і мешкають понад 200 вихованців, хворі на різні тяжкі фізичні та розумові недуги.