На час Олімпіади Богослужіння транслюватимуться на UA: КУЛЬТУРА

На час Олімпіади Богослужіння транслюватимуться на UA: КУЛЬТУРА - фото 1
З 25 липня, на час Олімпіади в Токіо, трансляції Богослужінь Православної Церкви України, Української Греко-Католицької Церкви, Римо-Католицької Церкви в Україні проводитимуться на телеканалі UA: КУЛЬТУРА. Такі зміни стануться у зв’язку із тим, що традиційний транслятор богослужінь — телеканал UA: ПЕРШИЙ — щоденно транслюватиме наживо змагання Токіо-2020.

Про це інформує Суспільне.

Окрім традиційних недільних Літургій, у липні телеглядачі зможуть також побачити трансляції Богослужінь з нагоди 1033-ї річниці хрещення Русі-України:

27 липня о 17:00 з Михайлівського Золотоверхого собору ПЦУ транслюватиметься Всенічне бдіння напередодні вшанування святого рівноапостольного князя Володимира;

28 липня о 9:00 розпочнеться Літургія в день відзначення 1033-ї річниці хрещення Русі-України, а пізніше у цей же день — молебень біля пам’ятника князю Володимиру у Києві.

Канал UA: КУЛЬТУРА має загальноукраїнське покриття, тотожне каналу UA: ПЕРШИЙ — ефірне, кабельне та ОТТ. Тож віряни в жодному разі не будуть позбавлені можливості дивитися релігійні трансляції.

Нагадаємо, з кінця березня 2020 року три загальнонаціональні телеканали UA: ПЕРШИЙ, UA: КУЛЬТУРА та UA: КРИМ транслюють богослужіння й інші обрядові заходи, щоб задовольнити духовні потреби вірян, які через карантинні обмеження не мають змоги відвідувати храми.