На Франківщині поліцейські долучилися до акції «Нагодуй убогого»

На Франківщині поліцейські долучилися до акції «Нагодуй убогого» - фото 1
Представники ювенальної превенції Коломийського районного відділу поліції 13 листопада долучилися до акції «Нагодуй убогого», яка з осені 2020 року триває при парафіях УГКЦ.

Про це повідомляє сайт Коломийської єпархії УГКЦ.

З благословення та за підтримки правлячого Архиєрея Коломийської єпархії Василія Івасюка, поліцейські відвідали кризові сім’ї, яким вручили продуктові набори та побутову хімію.

Капелану Коломийського відділу поліції о. Юрію Максим’юку добре відомий стан людини, котра потопає у власному болі й біді, не чекаючи жодного порятунку для себе. Тому так важливо принести людям хоча б іскру людського щастя, добра та любові, простягнути їм руку допомоги та милосердя.

До сімей, котрі опинилися у кризових ситуаціях, завітали: начальник сектору ювенальної превенції відділу превенції Коломийського РВП ГУНП Михайлюк Петро, офіцер поліції сектору дільничних офіцерів поліції відділу превенції Коломийського РВП ГУНП Романа Лукінчук та капелан Коломийського відділу поліції о. Юрій Максим’юк.

"Життя убогих, знедолених, хворих та безхатьків має турбувати усіх, без виключення, людей. Для цього потрібно тільки простягнути руку милосердя й допомоги, й не переставати творити добро", - зазначають у Коломийській єпархії.

Опісля, цього дня відбулась неформальна зустріч поліцейських та о. Юрія Максим’юка – «Кава з капеланом»

На Франківщині поліцейські долучилися до акції «Нагодуй убогого» - фото 82333

 

Нагадаємо, 14 листопада відзначеється V Всесвітній день бідних.

День бідних вперше відзначали у 2017-му році за ініціативи Папи Римського Франциска.