На фронті загинув півчий Преображенського собору УПЦ МП з Білої Церкви

15 квітня, 13:17
Суспільство
На фронті загинув півчий Преображенського собору УПЦ МП з Білої Церкви - фото 1
10 квітня 2024 року під час виконання бойового завдання на 52-му році життя загинув воїн Віктор Олександрович Циба, чтець та півчий архиєрейського хору Преображенського собору УПЦ МП міста Біла Церква.

Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ МП.

Віктор Олександрович народився 27 травня 1972 року у м. Ніжині Чернігівської області. У 2006 році переїхав із родиною до м. Білої Церкви.

Брав активну участь у парафіяльному житті Спасо-Преображенського кафедрального собору Білоцерківської єпархії. Зокрема, був старостою архиєрейського хору. Також Віктор Олександрович працював у Видавничому відділі Білоцерківської єпархії, навчався у Київській духовній семінарії.

15 березня 2022 року вступив до Сил територіальної оборони Збройних Сил України, був старшим солдатом.

На фронті загинув півчий Преображенського собору УПЦ МП з Білої Церкви - фото 132832

 

Мав трьох дітей та онучку. Обидва сини – Олександр Вікторович та Владислав Вікторович – також служать у лавах Збройних Сил України.

Загинув у Бахмутському районі Донецької області під час виконання бойового завдання, героїчно виконуючи свій військовий обовʼязок, захищаючи Україну та її суверенітет.

Митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин, духовенство, чернецтво та віряни Білоцерківської єпархії висловлюють співчуття дружині, дітям, родичам, друзям, близьким та бойовим побратимам Віктора Олександровича.