На фронті загинув єромонах ПЦУ Пімен Пеприк

На фронті загинув єромонах ПЦУ Пімен Пеприк - фото 1
Захищаючи Україну, на фронті загинув єромонах ПЦУ і воїн ЗСУ Пімен Пеприк.

Про це повідомив митрополит Переяславсько-Вишневської єпархії ПЦУ Олександр (Драбинко).

"Отець Пімен, наслідуючи древніх преподобних отців, від самої юності присвятив своє життя служінню Богові. Прийнявши чернечий постриг у ранньому віці, щиро служив Богу у монашому чині. З початком російської агресії, будучи щирим патріотом своєї Батьківщини і правдивим християнином, монах Пімен, не лишаючи чернечих обітниць пішов добровольцем захищати суверенітет та територіальну цілісність України у зоні проведення ООС. Виконував бойові завдання та брав безпосередню участь у боях на передовій", - написав митрополит у себе на Фейсбуці.

Після звільнення з військової служби монах Пімен став насельником монастиря святителя Нектарія Егінського. Там він прийняв сан єродиякона, а опісля й єромонаха. Згодом продовжив служіння в одному з монастирів на Прикарпатті.

На початку літа цього року, о. Пімен ухвалив рішення знову повернутися до військової служби.

На фронті загинув єромонах ПЦУ Пімен Пеприк - фото 96967

"Він вирішив стати на захист Батьківщини не лише молитвою, - зазначив митрополит Олександр, - але й дієво, оскільки мав добрий військовий вишкіл та неабиякий бойовий досвід.

Сьогодні монах, священик і мужній воїн Пімен Пеприк загинув у бою з російськими окупантами.

Він положив душу свою, захищаючи рідну землю, наш нарід, наші святині - монастирі і церкви, українських дітей, жінок, старших людей.

Єромонах Пімен був щирим воїном Небесного Царя, відданим захисником своєї земної Батьківщини, старанним монахом, благоговійним священиком, вірним братом і другом! Віримо, що отець Пімен продовжить захищати нашу рідну Україну - своїми молитвами біля Престолу Божого!

Нехай Милосердний Господь прийме душу свого вірного служителя ієромонаха і воїна Пімена у небесні обителі, а народу України дарує перемогу над окупантами та благословенний мир!".

На фронті загинув єромонах ПЦУ Пімен Пеприк - фото 96968