На Харківщині вщент згоріла Свято-Миколаївська церква

01 червня, 09:52
Суспільство
На Харківщині вщент згоріла Свято-Миколаївська церква - фото 1
Пожежа виникла 29 травня близько 20:25 у Берестинському районі.

Про це повідомляє RegioNews із посиланням на ДСНС.

В селі Орчик виникла масштабна пожежа в культовій споруді – горіла будівля Свято-Миколаївської церкви.

На момент прибуття рятувальників вогонь повністю охопив дерев’яну будівлю храму. Площа пожежі становила 600 кв. м.

Вогонь надзвичайникам вдалося загасити лише наступного дня – 30 травня о десятій ранку.

На щастя, обійшлось без постраждалих.

Фахівці встановлюють причину виникнення загоряння.