На Харківщині вщент згоріла Свято-Миколаївська церква
01 червня, 09:52
Суспільство
Пожежа виникла 29 травня близько 20:25 у Берестинському районі.
Про це повідомляє RegioNews із посиланням на ДСНС.
В селі Орчик виникла масштабна пожежа в культовій споруді – горіла будівля Свято-Миколаївської церкви.
На момент прибуття рятувальників вогонь повністю охопив дерев’яну будівлю храму. Площа пожежі становила 600 кв. м.
Вогонь надзвичайникам вдалося загасити лише наступного дня – 30 травня о десятій ранку.
На щастя, обійшлось без постраждалих.
Фахівці встановлюють причину виникнення загоряння.