На Хмельниччині ще три громади вийшли зі складу Московського Патріархату

16 квітня, 15:18
Православні
На Хмельниччині ще три громади вийшли зі складу Московського Патріархату - фото 1
У Хмельницькій області релігійні громади продовжують залишати Московський Патріархат: днями до Православної Церкви України приєдналося кілька парафій.

Про вихід з Московського Патріархату повідомили Чемеровецькій громаді. Про це інформує ТСН.

Релігійна громада церкви Різдва Христового на зборах ухвалила рішення про вихід зі складу УПЦ МП. Настоятель храму та прихожани вирішили перейти у у підпорядкування помісної автокефальної Української Православної Церкви.

Покинула Московський Патріархат і парафія в Старокостянтинівському районі, повідомляє місцеве видання unas.news. Релігійна громада сіл Великі Мацевичі, Малі Мацевичі та Круча оголосила про прийняття парафії Різдва Пресвятої Богородиці до Православної Церкви України. Громада отримала офіційний Указ про приймання парафії до УПЦ.

Втім, настоятель не підтримав рішення прихожан. Він залишився без роботи у парафії. Натомість служити у громаді буде священник-переселенець.

Також до Православної Церкви України приєдналась парафія села Копистин. Днями відбулися збори мешканців, де одноголосно було ухвалене таке рішення. Отець Сергій його підтримав і залишиться настоятелем церкви в Копистині і надалі.