На Храмовій горі в Єрусалимі спалахнула пожежа

11 травня, 16:19
На Храмовій горі в Єрусалимі спалахнула пожежа - фото 1
Дерево, яке зайнялося на Храмовій горі в Єрусалимі, загасили, повідомив 10 травня РІА «Новини» представник поліції Ізраїлю Міхаель Зінгерман. «Через петарду загорілося дерево. Уже його загасили, все нормально», - сказав Зінгерман.

Джерело: Сredo.press

Зіткнення в Східному Єрусалимі тривають вже кілька днів. За даними Червоного Півмісяця в Єрусалимі, в ніч на 9 травня в зіткненнях палестинців з ізраїльською поліцією постраждали 80 осіб, всього в останні дні отримали поранення більше 300 палестинців. Вранці 10 травня заворушення поновилися.

Представник військового крила ХАМАС "Бригади Аль-Кассам" Абу Обайд раніше заявив, що в Ізраїлю є час до 18.00 для виведення солдатів з районів мечеті Аль-Акса і Шейх Джаррах в Східному Єрусалимі.

Після цього, як повідомив прес-секретар армії оборони Ізраїлю Йонатан Конрікус, десятки ракет були випущені по території Ізраїлю, більшість ракет з сектора Газа або приземлилися на відкритій місцевості, або були перехоплені системою ПРО "Залізний купол", проте в Сдероті одна людина отримала поранення. Сирени тривоги спрацювали в тому числі в Єрусалимі.