На християн найбільше впливає родина при вирішенні конфліктів, - опитування

На християн найбільше впливає родина при вирішенні конфліктів, - опитування - фото 1
Нове опитування, проведене Barna Group, показує, що на християн у вирішенні конфліктів найбільше впливають члени сім’ї. Згідно з результатами опитування, проведеного Barna Group і The Genius of One, близько 57% християн заявили, що члени їхньої сім’ї мали «найсильніший вплив» на те, як вони навчилися вирішувати конфлікти.

Про це повідлмляє "Слово про слово" з посиланням на The Christian Post.

Серед інших факторів впливу – Біблія (39%), друзі (37%), пастори та керівники церкви (24%).
«Може здатися, що єдність важкодосяжна навіть серед християн. У цій статті розглядаються останні дані про те, як християни та пастори дивляться на цю тему», − йдеться у дослідженні.

В опитуванні взяли участь понад 1200 християн та близько 400 пасторів.

Серед пасторів половина заявила, що вони підходять до вирішення конфліктів із «настроєм на співпрацю». Для порівняння, 37% християн заявили, що вважають за краще уникати або запобігати конфліктам.

«Хоча більшість як пасторів, так і християн, схоже, хоча б певною мірою почуваються комфортно, роблячи перші кроки щодо вирішення конфлікту в більшості ситуацій, все ще існує низка контекстів, в яких обидві групи можна було б навчати й заохочувати до пошуку миру», − зазначають автори в аналізі даних.

Пастори, які брали участь в опитуванні, заявили, що найбільш впевнено вирішують конфлікти у своїх власних будинках, церквах та серед друзів, але повідомили, що їм «менш комфортно» вирішувати конфлікти з начальством, сусідами та місцевою громадою.

У досліджені також зазначено, що християни, загалом, частіше дізнаються про вирішення конфліктів із ближчих їм джерел, таких як сім’я та друзі.

«Це дослідження наголошує на можливості для пасторів посилити свій вплив на такі важливі теми, як вирішення конфліктів, єдність, прощення та багато іншого, щоб допомогти християнам наблизитися до громади», − йдеться в аналізі дослідження Barna.

У дослідженні говориться, що «ще є куди рости» в цій галузі, додаючи, що «майже дев’ять із десяти християн хоча б певною мірою згодні з тим, що їхня церква готує їх до здорової участі в житті громади».