На Івано-Франківщині відсканували Реформаторську церкву

21.06.2021, 14:28
Культура
На Івано-Франківщині відсканували Реформаторську церкву - фото 1
Реформаторська церква у Цвітовій відсканована для проєкту «Розвиток транскордонного співробітництва для популяризації об’єктів історичної та культурної спадщини на прикордонній території Румунії і України».

Це 50-й, фінальний об’єкт, повідомив на Facebook-сторінці начальник відділу туризму управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій Івано-Франківської ОДА Віталій Передерко, інформують "Вікна".

Далі фахівці переходять до опрацювання інформації для наступного розміщення 3D пам’яток на спеціальній цифровій платформі.

Довідково.

Реформаторська церква побудована перед другою світовою війною (1938) в неоготичному стилі. Кам’яну дзвіницю завершує високий дерев’яний готичний шпиль. Храм прикрашають дерев’яні арочні двері в дусі середньовіччя, вузькі прямокутні віконні прорізи, характерні для оборонних споруд. Дзвіниця стоїть на платформі з численними арочними отворами і завершується вежею з центральним шпилем у вигляді загостреного конуса і меншими конусами навколо нього. Храм залишає атмосферу таємничості і духу реформаторства.