На керівництво РПЦ треба накласти міжнародні та українські санкції, - речник ПЦУ

На керівництво РПЦ треба накласти міжнародні та українські санкції, - речник ПЦУ - фото 1
У ПЦУ вважають, що на очільників Російської Православної Церкви слід накласти санкції за розпалювання війни.

Про це у себе на Фейсбуці написав речник ПЦУ архиєпископ Євстратій (Зоря).

"Вимагати накладення міжнародних та українських санкцій на цих осіб:
- Владімір Гундяєв (Владимир Михайлович Гундяев, також відомий як «Патриарх Московский и всея Руси Кирилл»), 20.11.1946 р.н., громадянин Російської Федерації, керівник РПЦ;

- Грігорій Алфєєв (Григорий Валериевич Алфеев, за прізвищем батька - Дашевский, також відомий як «митрополит Волоколамский Иларион»), 24.07.1966 р.н., громадянин Російської Федерації, керівник Відділу зовнішніх церковних зв’язків РПЦ;

- Нікалай Балашов (Николай Владимирович Балашов, протоиерей), 13.12.1956 р.н., громадянин Російської Федерації, заступник керівника ВЗЦЗ РПЦ;

- Георгій Шевкунов (Георгий Алексанрович Шевкунов, також відомий як «митрополит Псковский и Пороховский Тихон»), 02.07.1958 р.н., громадянин Російської Федерації, «духівник Путіна», особа, наближена до спецслужб РФ", - зазначив архиєпископ Євстратій.

"Ці особи мають бути включені у міжнародні та українські санкційні списки як активні діячі кремлівського режиму, винні у підготовці, розв’язуванні та веденні війни проти України.

Ці чотири посадовці РПЦ зробили не меньше для розпалювання війни, ніж ті міністри, пропагандисти та олігархи Путіна, які вже перебувають у списках.

Кирил Гундяєв та Тихон Шевкунов були одними з ключових розробників і поширювачів концепції «русского міра» - неоімперського проекту, який став ідеологічною основою агресії РФ проти України.

Іларіон Алфєєв та Нікалай Балашов - «дипломати» РПЦ, які у тісній зв’язці з МЗС РФ та спецслужбами РФ провадили міжнародну діяльність в рамках просування ідеології «русского міра» загалом та безпосередньо курували український напрямок активності МП", - наголосив єрарх.