На Київщині активно триває реєстрація статутів нових громад

12.02.2021, 11:10
Держава
КОДА схвалила два статути нових парафій ПЦУ і ще три оновлені редакції статутів громад, які  раніше підпорядковувалися юрисдикції УПЦ Київського Патріархату.

Про це 10 лютого повідомив інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на "КV".

Зареєстрували Статут релігійної організації "Релігійна громада парафія Святого апостола і євангеліста Іоанна Богослова Київської єпархії Української Православної Церкви (Православної Церкви України) місто Сквира Київської області, - йдеться в повідомленні.

Аналогічний Статут отримала парафія Святої Трійці Київської єпархії УПЦ (ПЦУ) в селі Застугна Васильківського району.

Очільник КОДА схвалив статути в новій редакції трьом релігійним організаціям, які також перебувають у складі Київської єпархії УПЦ (ПЦУ). Це - парафії Святителя Миколая в Сквирі і Пресвятої Богородиці в селі Мар'янівка Васильківського району, які до перереєстрації іменувалася, як "релігійна громада Української Православної Церкви-Київський Патріархат".

Отримала новий статут ще одна парафія Різдва Пресвятої Богородиці в селі Княжичі Броварського району, яка вийшла з Переяслав-Хмельницької єпархії УПЦ Київського Патріархату.

Також установчий документ погодили громаді Євангельських християн-баптистів "Біблійна церква нових кварталів" в місті Ірпінь.

Як РІСУ інформувала, Київська ОДА 5 лютого також зареєструвала і видала нові редакції статутів дев'яти релігійних громад на Київщині, до їх складу увійшли нові парафії ПЦУ, УГКЦ та євангельської віри.