На Київщині громада УПЦ МП приєдналась до ПЦУ

На Київщині громада УПЦ МП приєдналась до ПЦУ - фото 1
У селі Колонщина на Київщині громада проголосувала за перехід найбільшої місцевої церкви Святого Івана Богослова з УПЦ МП до ПЦУ.

Про це повідомляє 5 канал.

У будинку культури зібралися понад 500 парафіян, які підтримали це рішення. Історія храму триває з 2007 року, коли Патріарх Філарет освятив фундамент під його будівництво. Проте вже у 2009 році місцева влада передала новозбудовану церкву у власність УПЦ Московського Патріархату.

Зазначається, що тепер жителі села остаточно вирішили викорінити "московську церкву" у своїй громаді та повернути храм до української автокефалії.