На Київщині ПЦУ передали монастир УПЦ МП

06 вересня, 15:55
Держава
На Київщині ПЦУ передали монастир УПЦ МП - фото 1
На засіданні виконкому 6 вересня погоджено передачу в оренду Православній Церкві України комплексу будівель та споруд в селі Княжичі, що раніше використовувалися Спасо-Преображенським чоловічим монастирем УПЦ МП.

Про це повідомив міський голова Броварів Ігор Сапожко у себе на Фейсбуці.

Під час інвентарізації будівель, яка відбувалася в зв’язку з прийняттям майна спільної власності територіальних громад сіл у комунальну власність Броварської міської ради, а саме старих приміщень сільської ради та Будинку культури, було виявлено самовільне будівництво Спасо-Преображенським чоловічим монастирем Бориспільської єпархії УПЦ МП на земельній ділянці загальною площею 0,59 га, яка була передана у 1998 році Княжицькою сільрадою для постійного користування.

Також відбулоя самовільне захоплення земельних ділянок навколо наданої монастирю території для подальшої забудови. Дозвільні документи Княжицької сільської ради або Броварської міської ради на ці ділянки відсутні.

Депутати Броварської міськради 31 серпня погодили припинення права постійного користування земельною ділянкою релігійній громаді парафії на честь Преображення Господнього Бориспільської єпархії УПЦ МП с. Княжичі.