На Київщині ще одна громада заявила про бажання перейти з УПЦ МП до ПЦУ

На Київщині ще одна громада заявила про бажання перейти з УПЦ МП до ПЦУ - фото 1
У неділю, 19 травня, відбулися збори релігійної громади с. Шевченкове на Броварщині, на яких зареєструвалися 285 осіб. Усі одноголосно проголосували "за" перехід парафії храму на честь Архистратига Михаїла УПЦ МП у підпорядкування ПЦУ.

Як повідомляє Трибуна-Бровари, відтепер парафія Архистратига Михаїла с. Шевченкове Броварського району належатиме до Переяславсько-Вишневської єпархії ПЦУ.

Богослужіння тимчасово проводитиме архимандрит Іоанн Шевченко, настоятель храму с.Бобрик. Проте в церкву під егідою ПЦУ громада зможе зайти лише після отримання офіційних документів.

Збори релігійної громади села Шевченкове готували довго - з осені минулого року, зазначають у виданні. Для цього провели опитування релігійної громади села, щоб зрозуміти, чи варто розпочинати перехід парафії храму на честь Архистратига Михаїла УПЦ МП у підпорядкування ПЦУ. У результаті з'ясували, що з близько 340 опитаних 40 залишилися вірними прихильниками УПЦ МП, але переважна більшість релігійної громади була за перехід парафії в ПЦУ, розповів голова загальних зборів Володимир Колот. Він також запевнив, що всі віряни села мають право вирішувати долю приналежності храму, позаяк його побудовано на землях комунальної власності і надано в користування церкві громадою, яка також брала участь в його будівництві та розбудові.

У Великодимерській громаді селище Велика Димерка, села Бобрик, Русанів, Гоголів, Богданівка, Рудня, нещодавно і Світильня ( разом із Кулаженцями і Гребельками) вже змінили своє підпорядкування і увійшли до Переяславсько-Вишневської єпархії.