На Личаківському цвинтарі та Марсовому полі у Львові молилися за героів України

14.10.2020, 12:45
Держава
На Личаківському цвинтарі та Марсовому полі у Львові молилися за героів України - фото 1
14 жовтня у Львові з нагоди Дня захисника України та 78-ї річниці створення Української повстанської армії на Личаківському цвинтарі та Марсовому полі вшанували пам’ять героїв, які загинули за незалежність.

Як повідомляє пресслужба ЛМР, духовенство міста провело молитви, які очолив владика Степан (Сус), на Марсовому полі, полі почесних поховань 67 та 76.

На Личаківському цвинтарі та Марсовому полі у Львові молилися за героів України - фото 59993

 

«Наша історія має своїх Героїв різних поколінь, різних періодів. Сьогодні ми зараз є на місці, де спочивають Герої, про яких ми знаємо не з книжок, не з історії України, а часто це наші друзі, наші знайомі. Ми знаємо їх з нашого життя, знаємо з наших вулиць, наших будинків, це наші сусіди, це ті, кого ми називали і називаємо просто словом «брате». Ці Герої для нас сьогодні є прикладом для наслідування. Ми свідомі того, що своїм життям вони засвідчили найвищу любов — Господь каже, що нема вищої любові за ту, коли хтось віддає своє життя за ближнього. Вони не побоялися у різний свій вік, хтось навіть у 20 років, віддати своє життя з любові до життя інших. І ми за них молимося, згадуємо їхню пам’ять, і хочемо бути хоч трішки схожими на них у своїх вчинках, думках, поведінці, обіцянках.

У нинішній день від усіх нас вдячність лине до батьків і рідних, дружин і дітей. Дякуємо батьки, дружини, діти за те, що подарували нашій країні сучасних Героїв, які є сьогодні для нас усіх прикладом. Бо сьогодні ми черпаємо цей приклад у своє життя, аби хоч трішки бути схожими на них. Слава Україні", — сказав владика Степан (Сус).

На Личаківському цвинтарі та Марсовому полі у Львові молилися за героів України - фото 59994

 

14 жовтня українці святкують одразу чотири свята: cвято Покрови Божої Матері, річницю створення Української повстанської армії (УПА) , День українського козацтва і День захисника України.