На Львівщині селу повернули радянську назву з новим релігійним тлумаченням
Історія-колізія подвійного перейменування цього села така, пише Dailylviv.com.
Львівська обласна рада звернулась до Верховної Ради України з поданням про перейменування села Мармузовичі Буського району Львівської області, в якому проживає більше 1500 осіб, на село Андріївка.
Це село раніше мало вже дві назви - старовинну Мармузовичі (до 1630 р.), дорадянську Ферле(і)ївка (до 1946 р.), а від 18 липня 1946 р. - за указом президії Верховної Ради УРСР - село було перейменовано на Андріївку. Повоєнна назва села Андріївка була безпосередньо пов’язана зі встановленням радянської влади на території України, оскільки є похідною від імені Андрєєва Івана Миколайовича (1898–1946, першого директора місцевої машино-тракторної станції, який загинув у 1946 р. «від рук українських буржуазних націоналістів» - так написано на могильному пам'ятнику - і похований на місцевому цвинтарі.
Постанову Верховної Ради України від 19 травня 2016 року № 1377-VIII «Про перейменування окремих населених пунктів та районів» на виконання вимог Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» мешканці Андріївки буквально не сприйняли і на громадських слуханнях захотіли відмовитися від поверненої парламентом назви Мармузовичі та повернутися до звиклої Андріївки, але вже нібито на честь святого Апостола Андрія Первозванного, а не директора-комуніста Андрєєва. З наголосом на букву "ї" у назві Андріївка.
Цю ініціативу місцевої громади було розглянуто і схвалено Андріївською сільською, Буською районною та Львівською обласною радами.
Зрешою, і Комітет Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування підтримав подання Львівської обласної ради про перейменування села Мармузовичі Буського району Львівської області на село Андріївка.