На Львівщині відреставрували 148-річну дерев’яну дзвіницю
Про це повідомили у Славській селищній раді, передає Львів медіа.
Реставраційні роботи профінансували коштом місцевого бюджету — на них спрямували 2,025 млн гривень. Ще 453,4 тис. гривень виділили з обласного бюджету. Дзвіницю перекрили традиційною ґонтою.
“Верхня Рожанка має унікальні пам’ятки дерев’яної сакральної архітектури. Для нас принципово важливо не просто відремонтувати будівлі, а відновити їх з дотриманням традиційних технологій”, — сказав секретар Славської селищної ради Олег Даниляк.

У громаді також розпочали відновлення самої церкви Зіслання Святого Духа. Церкву у Верхній Рожанці збудували у 1804 році, а дзвіницю — у 1877-му. Обидві споруди мають статус пам’яток архітектури національного значення.