• Головна
  • Новини
  • На львівський Євромайдан пластуни привезли Вифлеємський вогонь...

На львівський Євромайдан пластуни привезли Вифлеємський вогонь

18.12.2013, 11:15
На львівський Євромайдан пластуни привезли Вифлеємський вогонь - фото 1
На львівському Євромайдані 17 грудня о 17:00 на площу перед пам'ятником Шевченка пластуни принесли Вифлеємський вогонь миру, який їм передали вранці на кордоні польські скаути.

532565_3-a.jpgНа львівському Євромайдані 17 грудня о 17:00 на площу перед пам'ятником Шевченка пластуни принесли Вифлеємський вогонь миру, який їм передали вранці на кордоні польські скаути.

Кожному охочому пластуни пропонували взяти маленьку свічку за добровільну пожертву, великі свічки можна було купити за 10 гривень.

"Вифлеємський вогонь миру несе доброту, дає нам надію, що при будь-яких умовах ми можемо бути кращими. Свічку можна загасити, принести додому і знову запалити", – каже координатор Вифлеємського вогню миру в Україні Ксенія Мединська.

Від вогню, який пластуни принесли на сцену, почали запалювати свічки всім, хто зібрався на площі перед пам'ятником Тарасові Шевченку. Львівський Євромайдан на кілька хвилин засвітився тисячами вогників від палаючих свічок.

Майже півсотні пластунів принесли символічний вогонь до кабінету міського голови Львова. Під традиційну пісню Вифлеємського вогню вони передали його міському голові.

Після майдану пластуни передали Вогонь миру молоді та громадським організаціям в Домініканському соборі та до собору святого Юра. А 21 грудня Вифлеємський вогонь засяє на київському Євромайдані. Після цього його поширять в усі церкви, дитячі будинки, сиротинці, повідомляє Gazeta.ua.

Вифлеємський вогонь миру – міжнародна щорічна скаутська акція до святкувань Різдва Христового, метою якої є поширення символічного вогню, запаленого на місці народження Ісуса Христа. Вперше Вогонь до України потрапив ще 1992 року.