На Одещині освятили наріжний камінь храму Преображення Господнього УГКЦ

27.09.2025, 09:00
Католики
На Одещині освятили наріжний камінь храму Преображення Господнього УГКЦ - фото 1
21 вересня у селищі Іванівка на Одещині відбулося освячення наріжного каменя на місці спорудження нового храму Преображення Господнього Української Греко-Католицької Церкви. Чин освячення та благословення наріжного каменя очолив екзарх Одеський владика Михайло Бубній. Будівництво храму здійснює настоятель парафії о. Юрій Кашуба.

Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Владика Михайло подякував присутнім за спільну молитву, закликав до витривалості у вірі та служінні ближнім, зокрема українським воїнам, які боронять мир і спокій. Він наголосив, що поряд із будівництвом матеріального храму важливе зведення «храму духовного» в серці кожної людини.

На Одещині освятили наріжний камінь храму Преображення Господнього УГКЦ - фото 158574

На подію зібралися чисельно парафіяни, місцеві жителі, воїни Збройних сил України, а також гості із громади Святого великомученика Юрія з м. Роздільна на чолі з настоятелем о. Назарієм Лабаєм. На завершення урочистості єпископ уділив архиєрейське благословення й окропив вірних свяченою водою.