На Одещині суд дозволив неповнолітній вийти заміж через її релігійні переконання

На Одещині суд дозволив неповнолітній вийти заміж через її релігійні переконання - фото 1
Татарбунарський суд задовольнив заяву про надання права на шлюб неповнолітній дівчині, адже зібрані у справі докази та їх належна оцінка вказують на наявність відповідних підстав.

Про це повідомляє прес-служба Татарбунарського районного суду в Одеській області, передають Новини live.

У Татарбунарський районний суд звернулась 17-річна дівчина із заявою про надання їй права вийти заміж. Вона заявила, що має нареченого, з яким заручена, однак, згідно з чинним законодавством, охочі зареєструвати шлюб мають досягти 18-річного віку.

Дівчина наголосила, що з моменту свого народження, вона виховується у родині вірян – євангелістських християн-баптистів, тож релігійні норми як для її родини, так і для релігійної громади не дозволяють їй жити з нареченим разом до шлюбу. До того ж традиції її родини та громади дозволяють шлюб неповнолітнім дівчатам.
Як зазначає відомство суду, до обговорення питання залучили батьків дівчини, які підтвердили свою згоду на шлюб дочки, додавши, що реєстрація відповідає її інтересам, бо молодята кохають одне одного.

Суд натомість прокоментував цю ситуацію так: "Гармонія в сім’ї у більшості випадків досягається тоді, коли виважено підійти до створення родини. І не важливо скільки вам років – 17 чи 40, головне – щирі почуття, довіра та взаєморозуміння".

Врахувавши дозвіл батьків та релігійне підґрунтя у питанні, суд задовольнив прохання дівчини.