Блог Дайви Кучинскайте_image

Блог Дайви Кучинскайте

Русскій мір ловив мене, та не спіймав...

На окупованій Луганщині російськи силовики затримали архимандрита Феогноста Пушкова

21 червня, 13:25
На окупованій Луганщині російськи силовики затримали архимандрита Феогноста Пушкова - фото 1
В останньому дописі на своїй сторінці архимандрит Луганської епархії УПЦ МП благає про допомогу і каже, що йому залишається лише зробити самогубство

Скандально відомий своїми гострими висловлюваннями про церковну та світську владу архимандрит Феогност Пушков 18 червня повідомив, що отримав повістку про необхідність постанови на військовий облік і погрози пятирічним ув'язненням в разі відмови, а ввечері 20 червня написав, що його затримали російськи силовики, і більше не виходив на зв'язок. Раніше, 7 червня вдома у Пушкова пройшов обшук, були вилучені комп'ютери та смартфони.
Про те, що ним цікавляться нащадки чекіста Держинського, а саме, з'ясовують, чи поминає він в молитвах московського патріарха, архимандрит розвповідав ще на початку повномасштабного вторгнення, в березні 2022 року. Тоді ж стало відомо, що російський активіст Кирил Фролов передав його координати ФСБ та чеченському спецназу для розправи.

Архімандрит Феогност Пушков, якого схопили та катують луганські орки, є справжнім віруючим.

Завдяки ньоому сьогодні вранці я нарешті сформулювала, що таке віра. Віра - це одержимість надцінною ідеєю.

Феогност справді одержимий вірою в Христа, тому номінальні християни часто сміялися над ним і вважали його навіженим. Феогност лякав як невіруючих, так і номінально віруючих тим, що підпорядкував своє життя надцінній ідеї - і потенціалом підпорядкувати життя інших цій же ідеї, наскільки тільки вистачить влади... Так, він просто не мав можливості заборонити контрацепцію та аборти, тому витрачав свою наснагу на те, що обзивав жінок повіями, що зробило його відомим в рунеті.

Ми з Феогностом незгодні майже в усьому, він скоріше мені ворог, ніж друг.
Але я певна, що не можна катувати людей за їхні погляди.

Нехай Феогност буде фріком, а не мучеником.

Свободу Феогносту!

Теги: #Блоги

Останні новини

Вчора