"Готую сюрпризи для Моспатріархату", - Горєвой пояснив, чому звільнився з Львівської ОДА

28.09.2021, 09:38
Держава
"Готую сюрпризи для Моспатріархату", - Горєвой пояснив, чому звільнився з Львівської ОДА - фото 1
Відомий релігієзнавець, керівник відділу релігій та національностей Львівської ОДА Дмитро Горєвой написав заяву на звільнення.

Про це він повідомив у себе на Фейсбуці.

"Так, я дійсно написав заяву за власним бажанням. Абсолютно добровільно. Без жодного тиску. Ніхто мене не просив, навпаки я сам вирішив піти", - зазначив релігієзнавець.

"Моє звільнення жодним чином не пов'язане з "самодеятельностью" Миряне. Про що, до речі, вони отримували неодноразові відповіді - "підстав для звільнення Горєвого Д.О. не має".

Це можуть підтвердити мої керівники - голова Львівської ОДА Максим Козицький та директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Ірина Гаврилюк", - додав він.

Тепер Горєвой планує зайнятися медійними проектами, на які раніше не вистачало часу.

"Я не лишаю релігійної сфери, я повертаюся до релігійної журналістики. В нас стартує новий сезон на каналі DetectorUA, буде ще більше відео.

Також у меня є два сюрпризи для представників Московського Патріархату, які я поки розкривати не буду, і про які стане відомо вже зовсім скоро", - наголосив він.

Нагадаємо, прихильники Московського Патріархату в Україні розгорнули кампанію з дискредитації керівника відділу релігій та національностей Львівської ОДА Дмитра Горєвого.

Офіційний сайт УПЦ МП навіть поспішив заявити, що у "Львівській ОДА звільнили чиновника, який розпалював релігійну ворожнечу".