• Головна
  • Новини
  • На Покрову поліція затримала понад сотню молодиків у Києво-Печерській лаврі...

На Покрову поліція затримала понад сотню молодиків у Києво-Печерській лаврі

15.10.2018, 09:29
На Покрову поліція затримала понад сотню молодиків у Києво-Печерській лаврі - фото 1
Чоловіків у спортивному одязі затримала поліція на території Києво-Печерської лаври. За даними джерел, йдеться про понад 100 осіб. Це "5 каналу" підтвердили у Печерському відділенні поліції.

Чоловіків у спортивному одязі затримала поліція на території Києво-Печерської лаври. За даними джерел, йдеться про понад 100 осіб. Це "5 каналу" підтвердили у Печерському відділенні поліції.

Один з працівників відділку поліції кореспонденці "5 каналу" підтвердив: дійсно, сюди привезли більше 100 молодиків з Києво-Печерської лаври. Однак, усередину журналістів не пустили і від подальших коментарів відмовилися. Кожні дві-три хвилини з відділку відпускали по кілька молодиків. Серед них було багато неповнолітніх.

Під самим управлінням зібралося чимало людей. Це ті, кого вже випустили, а також "група підтримки", що чекає на своїх друзів. Спершу коментувати події вони відмовилися і навіть поливали оператора "5 каналу" водою. Однак поза камерою згодом розповіли: прийшли до Лаври на свято, однак раптово вийшли люди у формі та червоних беретах та почали їх витісняти з території монастиря.

Коли половина людей залишила територію Лаври, хтось у натовпі крикнув "Зброя". Тоді силовики пов'язали молодиків та привезли їх до відділку поліції. Там у них взяли паспортні дані та роз'яснення, чому ті перебували на території монастиря. Потому молодиків відпустили.

Як повідомив голова київської поліції Андрій Крищенко, напередодні святкувань правоохоронці провели серйозну профілактичну роботу із організаторами та учасниками заходів.

«Я неодноразово наголошував, що ми зможемо захистити усі культові споруди і не допустимо будь-яких актів вандалізму, захоплень тощо. Поліція не потребує допомоги сторонніх осіб, якщо вони не є членами громадських формувань з охорони громадського порядку, які належним чином зареєстровані. У нас достатньо сил і засобів, аби забезпечити порядок на території міста», - підсумував Андрій Крищенко.