На Рівненщині на карантин закрили монастир ПЦУ

19.05.2020, 10:10
На Рівненщині на карантин закрили монастир ПЦУ - фото 1
На Рівненщині Хрестовозвиженський монастир у Панталії Дубенського району закрили на карантин.

На Рівненщині Хрестовозвиженський монастир у Панталії Дубенського району закрили на карантин. Про це повідомляє РадіоТрек з посиланням на прес-службу Рівненської єпархії ПЦУ.

«У зв’язку з виявленням в ігумена Миколая (Хмарного) випадку захворювання на коронавірус, з благословення архиєпископа Рівненського й Острозького Іларіона, Хрестовозвиженський монастир у Панталії Дубенського району закрито на карантин.

Звертаємось до всіх хто протягом останнього часу відвідував Хрестовозвиженський монастир слідкувати за станом свого здоров’я, а при його погіршенні невідкладно звертатись до свого сімейного лікаря.

Нехай Господь за молитвами Пресвятої Богородиці подає ігумену Миколаю швидке одужання та дарує сили і терпіння пережити ці випробування!», - йдеться у повідомленні.

Як відомо, послух у цьому монастирі ніс лише намісник монастиря.

У ПЦУ на Рівненщині це загалом другий випадок коронавірусу серед священників, перший інфікований священик одужав.

Нагадаємо, що випадки інфікування священнослужителів зафіксовані і в УПЦ МП. Зокрема, у монаха зі Здолбунівського району, а також монаха зі Старого Корця. Останній помер у Рівному. Також від коронавірусу померла матір монаха зі Старого Корця.

У селі Зоря місцевий церковний хор під час перебування у Почаєві, заразився коронавірусом. Відтак село довелося закрити на карантин.