На Різдво у Києві не скасовуватимуть комендантську годину

На Різдво у Києві не скасовуватимуть комендантську годину - фото 1
У Київській міській військовій адміністрації підтвердили, що під час різдвяних та новорічних свят комендантська година залишиться без змін.

Про це, як передає КВ, повідомили у КМДА.

“У Києві не планують скасовувати чи скорочувати комендантську годину на Різдво і Новий рік. Питання не розглядалося, повідомили в КМВА”, – йдеться у повідомленні.

Також у відомстві наголосили, що наземний транспорт і метро працюватимуть у звичному режимі. Метро залишатиметься доступним як укриття під час тривоги.