На «Різдвяній просфорі» у Львові зібрали близько мільйон гривень для стипендій семінаристам УГКЦ

18 січня, 15:49
Суспільство
На «Різдвяній просфорі» у Львові зібрали близько мільйон гривень для стипендій семінаристам УГКЦ - фото 1
На благодійному вечорі «Різдвяна просфора», який відбувся 16 січня у Львівській духовній семінарії Святого Духа УГКЦ, доброчинці зі всієї України зібрали близько мільйона гривень до Стипендіальної програми підтримки студентів семінарії.

Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ з посиланням на прес-службу Львівської духовної семінарії Святого Духа.

Ініціатива проведення благодійного вечора належить правлячому архиєрею Чиказької єпархії владиці Венедикту Алексійчуку.
Разом з почесними гостями: архиєпископом і митрополитом Львівським Ігорем Возьняком, єпископом-помічником Львівської архиєпархії Володимиром Груцою, єпископом-помічником Стрийської єпархії Богданом Манишиним, благодійники провели Молебень за перемогу українського війська, який очолив владика Венедикт.

Після молитви усі присутні поділились Різдвяною Просфорою — символом єдності, взаємопідтримки та служіння.

Митрополит Ігор Возьняк у вітальному слові наголосив на важливості підтримки майбутнього покоління священиків, які зустрінуть багато різних викликів та потреб, зумовлених війною та подякував присутнім за багаторічну підтримку та відкритість до добрих справ.

У своєму зверненні владика Венедикт подякував усім присутнім за підтримку студентів-семінаристів, які у майбутньому не лише будуть служити Богові, але й як особливо актуально сьогодні у часі війни, готувати людей до вічності.

Привітав гостей колядою оркестр Львівської духовної семінарії, а продовжив вечір Ігор Кондратюк — багаторічний ведучий усім добре відомої телепередачі «Караоке на Майдані». Гості вечора мали змогу позмагатися за перемогу у співочому конкурсі. Зібрані кошти у фіналі, у сумі 60 тисяч гривень, як окрема стипендія, будуть спрямовані на підтримку студента, який виявляє виняткові співочі здібності.

На завершення вечора колядою потішив усіх Павло Табаков та підопічні діти його творчої школи.