На сайті Офісу президента зареєстровано петицію, що передбачає повернення лавр до власності держави

27.11.2022, 12:08
Держава
На сайті Офісу президента зареєстровано петицію, що передбачає повернення лавр до власності держави - фото 1
Нардеп від «Європейської солідарності» зареєстрував на сайті Офісу президента петицію з проханням до президента Володимира Зеленського підтримати законопроєкт № 8221, що передбачає заборону діяльності установ, які підпорядковуються країні-агресору. Це допоможе повернути до власності держави такі знакові обʼєкти, як Києво-Печерську, Свято-Успенсько Почаївську та Святогірську лавр.

Як повідомляє Главком, у законопроекті передбачається дострокове припинення всіх документів оренди, найму чи лізингу з даною установою, а також з юридичними особами, власником, учасником, акціонером яких вона є.

«Тому разом з громадськістю просимо президента України звернутися до Верховної Ради з проханням невідкладно розглянути законопроект, який передбачає дострокове припинення договорів оренди та повернення всіх обʼєктів власності, які орендує дана установа до власності держави», – йдеться у петиції.
Станом на 14:30 26 листопада зібрано 12 444 голоси з 25 000 необхідних.

Триває збір підписів. Залишилося 91 день.

Раніше повідомлялося, що нардепи від фракції «Європейська Солідарність» зареєструвала проєкт закону, що має на меті заборону діяльністі Російської православної церкви на території України.

На сайті Офісу президента зареєстровано петицію, що передбачає повернення лавр до власності держави - фото 103415