На Софійській площі сьогодні проведуть Всеукраїнський молитовний майдан

14 жовтня, 12:46
Держава
На Софійській площі сьогодні проведуть Всеукраїнський молитовний майдан - фото 1
У Києві на Софійській площі у день Покрови Пресвятої Богородиці та з нагоди Дня захисників та захисниць України 14 жовтня о 13.00 відбудеться молитва та пролунає з Софійської дзвіниці дзвін заради миру в Україні.

Про це повідомила на пресконференції президент ВГО "Інтелектуальна Україна" ініціатор заходу Тетяна Струбчевська, повідомляє Укрінформ.

«Це одне з основних свят в нашій країні. Наш народ знав роль Богородиці в збереженні нашої держави, воїна-захисника. Саме до неї звертались воїни, просили захисту.

Всеукраїнський молитовний майдан відбудеться на Софійській площі. Ми запросили всі конфесії, бо головна мета заходу – єднання конфесій заради збереження життя і здоров'я кожного захисника країни", - сказала Струбчевська.

За її словами, на майдані виступлять дитячий хор «Дзвіночок». Діти заспівають твір Миколи Лисенка «Боже єдиний великий», пролунає «Аве Марія».

На заході також плануються виступи Українського національного хору ім. Г.Верьовки, хор Київської духовної академії та семінарії, ліцеїстів ліцею ім. І.Богуна, карильйоністки Ірини Рябчун, яка виступить з унікальним інструментом з 51 дзвонами, які вилиті за спеціальним замовленням в Нідерландах, інших відомих виконавців.

Учасники пресконференції повідомили, що захід є складовою мегапроєкту “Духовність зупинить війну і збереже світ”, започаткованому ще у 2015 році. Такі заходи реанімують та зцілюють духовні чесноти у суспільстві, об’єднують різних людей, різних конфесій та світоглядів.