На території Вороньківської громади на Київщині заборонена діяльність УПЦ МП

На території Вороньківської громади на Київщині заборонена діяльність УПЦ МП - фото 1
Вороньківська територіальна громада на Київщині, до складу якої входять десять сіл, а населення громади нараховує більш ніж 13 тис. осіб, одноголосно ухвалила рішення про заборону діяльності Української Православної Церкви Московського Патріархату на своїй території.

Про це йдеться у повідомленні Виконавчого комітету Вороньківської сільської ради.

Рішення щодо заборони УПЦ МП депутати сільської ради ухвалили на пленарному засіданні сьогодні, 24 червня. Зазначається, що на засіданні були присутні 23 депутати, запрошені начальники відділів та управлінь Виконавчого комітету Вороньківської сільської ради та старости старостинських округів.

Питання про заборону УПЦ МП було одним із 12 питань, наявних у порядку денному засідання Вороньківської сільської ради.

«На розгляд депутатів було подано проект рішення «Про призупинення на час воєнної агресії діяльності Української православної Церкви (московського патріархату) на території Вороньківської сільської ради» депутатом Вороньківської сільської ради Чубою А.І. - депутати підтримали дану пропозицію одноголосно. Також було підтримано рішення про звернення до президента України та Голови Верховної ради України щодо заборони московського патріархату на території України», – йдеться у повідомленні.