На Тернопільщині ПЦУ відновлюватиме руїни костелу та палацу ХVІІ-ХІХ століть

16 травня, 12:04
Культура
На Тернопільщині ПЦУ відновлюватиме руїни костелу та палацу ХVІІ-ХІХ століть - фото 1
Митрополит Київський і всієї України Епіфаній 14 травня зустрівся у своїй резиденції – Митрополичому домі з меценатами та представниками Благодійної організації «Благодійний фонд родини Джуринських» – Віталієм, Олександром та Олегом Джуринськими.

Про це повідомляє сайт ПЦУ.

У зустрічі також взяли участь архиєпископ Тернопільський і Бучацький Тихон та представник юридичного відділу Православної Церкви України Мар’ян Мартинюк.

Сторони підписали Меморандум про співпрацю щодо збереження, відновлення (реставрації) руїн костелу та палацу ХVІІ-ХІХ ст. в с. Нирків Тернопільської області.

На Тернопільщині ПЦУ відновлюватиме руїни костелу та палацу ХVІІ-ХІХ століть - фото 134403

 

Також під час зустрічі йшлося про суспільно-економічну й гуманітарну ситуацію в нашій державі, протидію ворожим наративам у духовній і культурній сфері та міжнародні відносини в контексті повномасштабного російського нападу на Україну.

«Зараз на всіх нас із вами лежить велика відповідальність: зберегти великий Божий дар свободи і незалежності, утвердити його, примножити і передати наступним поколінням. Тому будемо кожен на своєму місці робити все від нас залежне для того, щоби наближати нашу спільну перемогу», – сказав Митрополит Епіфаній.