На Тернопільщині відреставрували 135-річну церкву та помалювали у синьо-жовті кольори

На Тернопільщині відреставрували 135-річну церкву та помалювали у синьо-жовті кольори - фото 1
У селі Бобрівники на Тернопільщині завершили ремонтні роботи у храмі Воздвиження Чесного Хреста, пофарбувавши його у синьо-жовті кольори.

Про це повідомив настоятель парафії отець Іван Василенко, передає Тернополяни.

За його словами, було оновлено близько 400 м² фасаду, а всі роботи стали спільним внеском парафіян, благодійників та орендарів місцевих земельних ділянок.

Церква Воздвиження Чесного Хреста у Бобрівниках була збудована у 1890 році на місці старої святині. Її перевезли з села Олешів, що на Івано-Франківщині.

До 1946 року парафія належала до УГКЦ. З 1946 по 1961 рік, а також з 1989 по 1992 рік, вона перебувала у підпорядкуванні РПЦ. У 1992 році парафія і храм повернулися в лоно УГКЦ.