На Великдень українці масово повертаються додому з-за кордону

На Великдень українці масово повертаються додому з-за кордону - фото 1
До України за минулу добу прибуло 44 тисячі осіб, 40 тисяч з них – наші співвітчизники, у той час як виїхало 29 тисяч осіб.

За добу 9 квітня західні кордони України з ЄС та Молдовою перетнули 73 тисячі осіб та 15 тисяч транспортних засобів, інформує Урядовий портал.

З України минулої доби вибули 29 тисяч осіб, 18 тисяч з них перетнули кордон з Польщею, решта прослідували до інших країн ЄС та Молдови. До України за минулу добу прибуло 44 тисячі осіб, 40 тисяч з них – наші співвітчизники. Оформлено 60 вантажівок з гуманітарною допомогою.

Масове повернення українців з-за кордону в основному пов’язано із підготовкою до святкування найдавнішого християнського свята, головного свята богослужебного року – Воскресіння Христового (“Пасхи”).

“Активізація руху пов’язана з тим, що багато наших співвітчизників слідують в Україну напередодні Великодніх свят… З урахуванням цього прикордонники збільшили кількість персоналу для оформлення подорожуючих, а також систематично взаємодіють із закордонними колегами з метою реагування на зміни ситуації”, – розповіли прикордонники.