На Вінниччині ще одна парафія переходить з УПЦ МП до ПЦУ

27 квітня, 14:40
Православні
На Вінниччині ще одна парафія переходить з УПЦ МП до ПЦУ - фото 1
Релігійна громада храму Архистратига Михаїла села Лучинчик Могилів-Подільського району (колишній Мурованокуриловецький) висловилась за перехід із УПЦ МП до ПЦУ.

26 квітня віряни провели великі збори, де одностайно висловились за розрив із Церквою країни-агресорки, інформує Главком.

На зустріч прибув місцевий батюшка, який вчергове почав запевняти громаду, що саме ця Церква є українською, бо саме таке «написано в документах». Проте віряни, серед яких є й дипломований юрист, викрили отця у брехні.

На просте питання: якщо ця Церква Українська, то чому її предстоятель Митрополит Онуфрій молиться за Патріарха Кирила, який благословив убивства українців, батюшка не зміг відповісти. Він також не став пояснювати, чому у статуті Російської Православної Церкви, яка підтримує війну в Україні, зазначено що УПЦ МП є її частиною. Натомість батюшка почав звинувачувати громаду у розколі, але, не знайшовши інших аргументів та підтримки селян, священник Московського патріархату просто втік із місця зборів.

За даними «Главкома», збори релігійної громади одностайно вирішили перейти до Української Церкви. Громада користується новим великим храмом, який збудував місцевий підприємець вірменського походження Мартин Айрапетян.