На Водохреще рятувальники обладнали в Україні понад 600 рятувальних постів

На Водохреще рятувальники обладнали в Україні понад 600 рятувальних постів - фото 1
У Держслужба з надзвичайних ситуацій на свято Водохреща 19 січня в Україні обладнала понад 600 постів із засобами порятунку людей.

Про це повідомляє Радіо Свобода.

«Щоб уникнути виникнення надзвичайних подій під час обряду, у кожному регіоні України визначені офіційні місця для купання цього дня, де чергують рятувальники, водолази ДСНС та медичні працівники. Так, на водоймах країни встановлено понад 600 рятувальних постів із засобами порятунку людей на воді. На водних об’єктах від ДСНС чергуватимуть майже 2 тисячі рятувальників та 375 одиниць техніки», – йдеться в повідомленні.

У ДСНС кажуть, що напередодні Водохреща, по всій країні провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з громадянами щодо безпечного перебування на замерзлих річках та озерах.

Напередодні у Православній Церкві України назвали міфом твердження, що масові хрещенські купання є давньою українською традицією. Представники духовенства заявили, що в українського народу такої традиції, пов’язаної зі святом Богоявлення, не було, вказавши, що деякі історики пов’язують такий звичай з Росією.