На Волині ще дві парафії залишили кремлівський патріархат

На Волині ще дві парафії залишили кремлівський патріархат - фото 1
8 квітня 2022 року єпископ Матфей у приміщенні Володимирського єпархіального управління зустрівся з парафіянами Свято-Миколаївського храму с. Осекрів та с. Мочалки Ковельського (Турійського) р-н, які під час зборів прийняли рішення про перехід з московського патріархату у Православну Церкву України.

Під час зустрічі священнослужителі підписали прохання на ім’я єпископа Матфея щоб прийняти їх у клір Володимир-Волинської єпархії Православної Церкви України. Архиєрей задовільнив їх прохання, — йдеться на фейсбук-сторінці єпархії.

8 квітня 2022 року, єпископ Матфей у приміщенні єпархіального управління зустрівся з парафіянами Свято-Михайлівського храму с. Павлівка, які під час зборів, прийняли рішення про перехід з Московського патріархату у Православну Церкву України. Владика прийняв їх до складу єпархії.

Нагадаємо, 4 квітня владика Матфей прийняв парафіян Свято-Покровського храму села Орищі, Іваничівського благочиння, які перейшли у ПЦУ.

А 24 березня єпископ Матфей зустрівся з парафіянами та настоятелем Свято-Димитріївської громади села Самоволя Іваничівського благочиння, які під час зборів прийняли рішення про перехід з московського патріархату у Православну Церкву України.