На Волині ще одна парафія вирішила перейти до ПЦУ

Скрін з відео - фото 1
Скрін з відео
Громада с. Сапогове Луцького району в неділю, 21 квітня, провела збори, на яких прийняла рішення про перехід місцевої парафії св. Жінок Мироносиць з УПЦ МП до ПЦУ.

Місцевий настоятель зі своїми прихильниками у зборах участі не брав, — повідомляє Конкурент.TV.

Як зазначив староста Прилуцького старостинського округу Петро Сущик, тиждень тому було проведено опитування мешканців і на ньому більшість виявилися прихильниками переходу до ПЦУ. Він сподівається, що процес відбудеться мирно.

“Кожен свідомий українець повинен все російське гнати чим подальше. Того, що прийдуть «асвабаждать» сюди російські церкви і все на цьому”, — каже Олександр, один з ініціаторів проведення зборів. За його словами, вже забули, як два роки тому кричали «паляниця», «полуниця», а тепер знову пішла мова «а какая разніца на каком язике». «Життя нічому не вчить людей, мало їм похоронів?».

Як розповідає Конкурент.TV, місцеві мешканці дуже очікували цієї події, а ті, хто проти, просто мовчать і їх переконати не виходить.

На Волині ще одна парафія вирішила перейти до ПЦУ - фото 133207

Після зборів представники влади опечатали двері місцевого храму. При цьому виявилося, що місцевий священик о. Володимир залишив ключі біля храму.

Детальніше у репортажі: