На Волині жінка намагалася вкоротити собі віку у монастирі УПЦ МП

На Волині жінка намагалася вкоротити собі віку у монастирі УПЦ МП - фото 1
На Волині жінка вирішила звести рахунки з життям на території чоловічого монастиря УПЦ МП, що в селі Мирці Ковельського району.

Про це повідомляє ВСН.

Інцидент стався 3 березня близько 15:35. Перебуваючи в одній з кімнат готелю, розташованій на території монастиря, жінка вистрибнула з вікна.

За коментарем журналісти ВСН звернулися до речниці ГУ Національної поліції України у Волинській області Ольги Бузулук.

Посадовиця підтвердила, що такий факт мав місце. Відомо, що жінка - із Ковеля. Вона жива і зараз перебуває у лікарні.

«Підозру не оголошували поки нікому», - сказала Ольга Бузулук.

Відомості за фактом інциденту внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань (стаття 120 ч. 1 - доведення до самогубства). Триває слідство.