На Закарпатті громада вимагає від священика вийти зі складу УПЦ МП

На Закарпатті громада вимагає від священика вийти зі складу УПЦ МП - фото 1
З відповідним закликом прихожани звернулися до настоятеля церкви Петра і Павла о. Євгенія Добри.

Редакція Mukachevo.net наводить текст звернення до настоятеля храму Петра і Павла о. Євгенія Добри без змін.

"Ми, прихожани церкви Петра і Павла селища Міжгір'я звертаємося до настоятеля храму о. Євгеній Добра з проханням виходу нашої святині-церкви з ворожого московського патріархату який напряму керується російськими вбивцями Кирилом Гундяєвим який освячує російські ракети й російську армію та владіміром путіном який і почав цю війну проти України щоб знищити український народ, який добивають ракетами, ударними дронами, гвалтують жінок та дітей і заживо закопують, окуповують наші території щоб нашої неньки не було.

Саме через це ми, прихожани церкви Петра і Павла вважаємо що наша свята обитель має вийти негайно з під контролю вбивць.

Так як о.Євгеній Добра допомагає українським бійцям всім чим може, і є патріотом, вважаємо що доречно було б зробити такий остаточний крок в розриві з окупантами які принесли на нашу землю смерть і не мають нічого спільного з Богом і церквою.

Просимо о.Євгенія Добру виступити з відповідною заявою до прихожан церкви та нарешті покласти край у цьому непорозумінні адже багато людей навіть не підозрювали до тепер що церква Петра і Павла це московський патріархат. Надіємось на позитивні висновки для всіх!"

У той же час, віряни Благовіщенського та Свято-Миколаївського храмів с. Верхній Студений на Закарпатті перейшли з МП в Православну Церкву України. Рішення своїх прихожан підтримав священник о. Василь Юраш.

"Кожен має визначитися з ким він: зі своїм народом чи з московською церквою. Ми, парафіяни, Благовіщенського та Свято-Миколаївського храмів с. Верхній Студений щиро вдячні своєму священнику Юрашу Василю, який разом зі своєю громадою перейшов до ПЦУ." - пише місцева жителька Руслана Мізунська.