На Закарпатті Реформатська Церква провела загальні збори та висвятила 6 пастирів

На Закарпатті Реформатська Церква провела загальні збори та висвятила 6 пастирів - фото 1
Закарпатська Реформатська Церква провела загальні збори у Берегові.

З огляду на правила карантину захід відбувся не у приміщенні церкви, а на подвір’ї єпископської резиденції. Під час зборів відбулося освячення 6-ти пасторів.

Про це інформує "Закарпаття.online".

Проповідь виголосив єпископ Закарпатської Реформатської Церкви Шандор Зан-Фабіан. Він також поінформував про роботу за рік, результати якої присутні на загальних зборах схвалили.

Закарпатська Реформатська Церква – офіційна назва церковної організації реформатів-кальвіністів на території Закарпатської області України. Це етноконфесійна церковна організація, адже більшість членів є угорцями, історично походить із часів Реформації в Угорщині.

ЗРЦ заснувала реформатські ліцеї, дитячий будинок, притулок для літніх людей, реабілітаційний центр для тих, хто хворіє на алкоголізм, дияконічний центр для бідних тощо. На території Закарпатської області нараховується понад 120 тисяч прихожан-кальвіністів, діє 114 реформатських громад, що увійшли у три церковні округи: Ужгородський, Берегівський і Виноградівський. Найчисельніша в місті Ужгород, де крім угорського богослужіння, ведеться і українське.