На Житомирщині прихильниця УПЦ МП порізала банер, присвячений вбитим росіянами дітям

На Житомирщині прихильниця УПЦ МП порізала банер, присвячений вбитим росіянами дітям - фото 1
У Попільні Житомирської області парафіянка УПЦ МП порізала банер, на якому було написано про вбитих росіянами українських дітей. Також вона публічно вихваляла військовий потенціал Росії.

Про це повідомила територіальна оборона Попільнянської громади у Facebook, опублікувавши відео інциденту, передає «ZN.UA».

З допису зрозуміло, що жителі Попільні, які вболівають за перехід місцевого храму з УПЦ МП до ПЦУ, організували перед ним імпровізований меморіал вбитим росіянами українським дітям, щоб у такий спосіб показати, що українцям неетично продовжувати ходити до російської церкви. Там були іграшки та писанки від попільнянських дітей, а на банері було написано, що ці писанки символізують душі маленьких українців, яких вбила російська армія.

«Зранку до цієї імпровізованої стіни пам'яті небайдужі мешканці громади почали приносити квіти та дитячі іграшки, увіковічнюючи пам'ять про діток, безневинних жертв російських окупантів», – сказано у повідомленні.

У якийсь момент, як зрозуміло з допису, туди прийшла жінка, яка вирізала з банера слово «російські», забрала писанки та почала вигукувати проросійські гасла і сказала, що цьому не місце біля російської церкви.

«Ця жінка являється прихожанкою московського попа Петра Лисоса, який і напоумив її зробити таке, що в нормальної людини в голові не вкладається», – сказано у повідомленні.

На відео, прикріпленому до допису, видно, що місцеві жителі обурились вчинком жінки, вона відповіла, що «коло церкви Російського Патріархату таке не робиться». Далі вона сказала: «Ви знаєте, яка Росія – мощь?!», і почала вихваляти військовий потенціал країни-агресорки, заявивши, що російські військові паради набагато видовищніші за українські, бо «у нас техніки немає – усе пропили, продали».

Також з відео зрозуміло, що місцеві жителі викликали на місце інциденту поліцію.