Найменший рівень вакцинації у місцях, де є впливовою релігійна організація країни-агресора, - експерт МОЗ

24 жовтня, 12:04
Суспільство
Найменший рівень вакцинації у місцях, де є впливовою релігійна організація країни-агресора, - експерт МОЗ - фото 1
Відмову деяких українців вакцинуватися проти COVID-19 можна пояснити рівнем їхньої освіченості та релігійними переконаннями.

Таку думку в інтерв'ю експертці ЮНІСЕФ Катерині Булавіновій, яке опубліковано 19 жовтня на її YouTube-каналі, висловив керівник експертної групи з питань надання екстреної медичної допомоги директорату медичних послуг МОЗ України Олександр Данилюк, передає видання Гордон.

Булавінова запитала Данилюка, що, на його думку, впливає на рішення українців, які, бачачи зростання кількості хворих на COVID-19 у країні, не хочуть вакцинуватися проти коронавірусу.

"Рівень освіченості... Ідучи на ефір [бачив, як] прямо біля Верховної Ради релігійна організація країни-агресора [Росії] вивела людей [із закликами] про те, що не можна вакцинуватися. Така мережа її псевдорелігійної майже структури є по всій країні, але там, де найменша кількість вакцинації, – вони там найбільш ефективні. Звідти їхні лідери", – відповів Данилюк.

За його словами, особливо великий вплив на рівень імунізації людей релігійні організації мають у сільській місцевості.

"У містах із вакцинацією краще, але там уже впливає фейкова інформація у ЗМІ, які, знову-таки, у більшості випадків є російськомовними ресурсами. Це теж іде зі сходу, набагато більше. І це також має вплив", – підкреслив Данилюк.

19 жовтня біля Ради відбувся церковний мітинг проти вакцинації дітей.