• Головна
  • Новини
  • Нападникам на Андріївську церкву загрожує до десяти років позбавлення волі, - поліція...

Нападникам на Андріївську церкву загрожує до десяти років позбавлення волі, - поліція

15.11.2018, 12:59
Поліція Києва порушила кримінальне провадження за фактом нападу 15 листопада невідомих осіб на Андріївську церкву, їх дії інкримінують як замах на умисне знищення майна та порушення рівноправності громадян залежно від їх релігійних переконань.

Поліція Києва порушила кримінальне провадження за фактом нападу 15 листопада невідомих осіб на Андріївську церкву, їх дії інкримінують як замах на умисне знищення майна та порушення рівноправності громадян залежно від їх релігійних переконань. Про це повідомляє прес-служба столичної поліції.

"Слідчі розпочали кримінальні провадження за ст. 15 ч. 2 ст. 194 (Замах на умисне знищення або пошкодження майна) та ст. 161 (Порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками) Кримінального кодексу України", - заявив начальник ГУНП у Києві Андрій Крищенко.

Правоохоронці додали, що за вчинення правопорушень зловмисникам загрожує до десяти років позбавлення волі.

Крім того, як зазначається, під час огляду працівники столичної поліції виявили біля церкви рюкзак, який, імовірно, належить правопорушникам.

Як РІСУ інформувала, близько 7:20 ранку 15 листопада невідомі кидали «коктейлі Молотова» в двері стилобату (будинку-фундаменту) Андріївської церкви. Пожежі не сталося, шкоди не завдано, але від дій нападників постраждав священик Київського Патріархату - комендант приміщення: проти нього нападники застосували силу і газовий балончик.