Нардеп просить СБУ перевірити інформацію про фінансування провокацій проти Патріарха Варфоломія

Нардеп просить СБУ перевірити інформацію про фінансування провокацій проти Патріарха Варфоломія - фото 1
Нардеп Антон Поляков просить СБУ перевірити викладені у ЗМІ факти фінансування мережею заправок “БРСМ-нафта” та її власником Андрієм Бібою протестів проти приїзду Вселенського Патріарху, а також діяльності РПЦ в Україні.

Про це стало відомо зі сторінки нардепа у Facebook, передає За Збручем.

Народний депутат Антон Поляков написав звернення до Голови СБУ Івана Баканова, де просить перевірити викладені у ЗМІ (зокрема в сюжеті 24 каналу: “Візит Варфоломія в Україну: проросійські сили можуть вчинити провокації”) факти про причетність до фінансування акцій протесту проти приїзду Вселенського Патріарху мережі АЗС “БРСМ-нафта” та її власника Андрія Біби.

“Прошу Вас:

1. Перевірити інформацію про підготовку провокацій під час акцій протесту проти візиту Вселенського Патріарху Варфоломія у серпні 2021 року.

2. Перевірити викладені у ЗМІ факти фінансування мережею АЗС “БРСМ-нафта” та її власником Андрієм Бібою акцій протесту проти приїзду Вселенського Патріарху, а також діяльності РПЦ в Україні.

3. Повідомити про результати розгляду цього депутатського звернення у строк, встановлений Законом України “Про статус народного депутата України”, – пише у своєму зверненні нардеп Поляков.

Як зазначає народний депутат, проросійські сили вже з лютого вели пропаганду проти візиту Вселенського Патріарха, а з різних джерел неодноразово надходила інформація про можливі заворушення під час акцій протесту. Тож наслідки цих провокацій могли нести загрозу державній безпеці України, її міжнародному іміджу та міжконфесійній злагоді в українському суспільстві.

Нардеп просить СБУ перевірити інформацію про фінансування провокацій проти Патріарха Варфоломія - фото 79454
Нардеп просить СБУ перевірити інформацію про фінансування провокацій проти Патріарха Варфоломія - фото 79455