"Народ України є та буде існувати як суверенна нація" - Рада українських християнських церков штату Вашингтон у 4-ту річницю війни
"Минулі чотири роки повномасштабного вторгнення Росії були особливо важкими для українців, однак засвідчили для всього світу ключовий факт – народ України є та буде існувати як суверенна нація та спільнота вільних людей", - йдеться у Зверненні, яке поширила Рада українських християнських церков штату Вашингтон.
У документі сказано, що сьогодні чимало українців не можуть зігрітися без опалення посеред лютих морозів, не мають електроенергії, щоб приготувати їжу, не мають водопостачання та доступу до багатьох базових, життєво необхідних сервісів:
"Усе це наслідки геноциду, який Росія продовжує чинити проти народу України до цього дня, здійснюючи цілеспрямовані повітряні атаки на критичну цивільну інфраструктуру по всій країні".
У документі сказано, що українці проявляють надзвичайну стійкість та зберігають віру – у перемогу, справедливий мир і правосуддя над їхніми кривдниками, бо у ці дні можна побачити приклади справжньої християнської любові до ближнього, щирого милосердя, взаємодопомоги та єдності.
"Ми закликаємо Сполучені Штати та кожну Європейську націю продовжувати підтримувати народ України, який зараз платить велику ціну – безцінними життями десятків тисяч захисників і цивільних українців – за стримання російської агресії та недопущення появи нових вогнищ цієї війни. Ми віримо, що Божа правда, справедливість і правосуддя зрештою переможуть!”, - такими словами завершується Звернення Ради українських християнських церков штату Вашингтон у 4-ту річницю війни.