Народним депутатам надійшов лист з погрозами від закордонних лобістів УПЦ МП

18 березня, 12:26
Суспільство
Народним депутатам надійшов лист з погрозами від закордонних лобістів УПЦ МП - фото 1
Народним депутатам України надійшов лист з погрозами від американської адвокатської контори, яка представляє інтереси УПЦ МП.

Про це написав у себе на ФБ депутат Володимир В'ятрович.

"Щойно завершилося засідання комітету на якому розглядали безпрецедентну ситуацію - листа з погрозами на імʼя депутатів Верховної Ради України з приводу законопроекту про заборону Російської Православної Церкви від американської адвокатської контори, яка зазначає що представляє інтереси так званої Української Православної Церкви Московського Патріархату", - зазначив В'ятрович.

"Новий текст (законпроект №8371 - РІСУ) різко посилює вашу атаку на УПЦ і, таким чином, наражає вас особисто на юридичну відповідальність у країнах по всьому світі", - йдеться у листі адвокатської контори.

Володимир В'ятрович нагадує, що лобістів УПЦ МП фінансує підсанкційний Вадим Новинський. Депутати відтак вирішили звернутися до СБУ, аби вони проінформували про ситуацію своїх американських колег.

"Для мене цей лист із погрозами, який зʼявився незабаром після ухвалення комітетом правок до другого читання до законопроекту про релігійні організації, є свідченням того, що ми справді підготували якісний проект, який може спинити вплив російської церкви в Україні. Тому втішений, що комітет підтримав нині мою пропозицію звернутися до керівництва ВРУ про те, щоб вже на найближче засідання включити цей законопроєкт у порядок денний. Його ухвалення як закону - питання національної безпеки України.", - наголосив депутат.

Народним депутатам надійшов лист з погрозами від закордонних лобістів УПЦ МП - фото 131493
Народним депутатам надійшов лист з погрозами від закордонних лобістів УПЦ МП - фото 131494

 

Читайте також:

Лобіст інтересів УПЦ МП у США дискредитує Україну, - Дмитро Золотухін

УПЦ МП приносить в жертву Україну, захищаючи свої корпоративні інтереси за кордоном, - Кирило (Говорун)