Народження дітей робить людей більш релігійними, - дослідження

Народження дітей робить людей більш релігійними, - дослідження - фото 1
Норвезька щоденна газета Vart Land повідомляє про нове міжнародне дослідження, у якому виявили, що діти роблять людей більш релігійними.

Норвезька щоденна газета Vart Land повідомляє про нове міжнародне дослідження, у якому виявили, що діти роблять людей більш релігійними.

Про це інформує Слово про слово з посиланням на CNE.news.

Уявлення про те, що релігійні люди мають більше дітей, може бути поширеним, але згідно з новим дослідженням, насправді все навпаки. «Ці висновки можуть відповідати моєму досвіду», − каже Марго Амлі Даль, пастор дітей та сімей.

Загальне враження таке, що релігійні люди більше орієнтовані на сім’ю і традиційні цінності, а тому мають вищу ймовірність одружуватися і народжувати дітей. І саме тому сім’ї, які відвідують церкву, є більшими, ніж сім’ї, які її не відвідують.

«Дослідження показують, що існує чіткий зв’язок між шлюбом, дітьми та релігійністю, − пише Блекесаун у Vart Land. − Але це лише перше враження і нічого не говорить про причинно-наслідкову послідовність».

Порівнюючи розвиток релігійності людей з тим, коли вони одружуються і народжують дітей, Блекесаун виявив чіткий причинно-наслідковий зв’язок: І шлюб, і діти роблять нас більш релігійними. “Наша статистична модель показує, що цей ефект може пояснити майже всю різницю у народжуваності між релігійними й нерелігійними людьми”.