«Наша Церква потребує Вашої молитви»: Глава УГКЦ привітав митрополита-емерита Івана Мартиняка з потрійним ювілеєм

20 травня, 11:27
Католики
«Наша Церква потребує Вашої молитви»: Глава УГКЦ привітав митрополита-емерита Івана Мартиняка з потрійним ювілеєм - фото 1
Глава УГКЦ Блаженніший Святослав відвідав у Перемишлі (Польща) митрополита-емерита Перемишльсько-Варшавського Івана Мартиняка і привітав його з потрійним ювілеєм: 85-річчям від дня народження, 60-ю річницею священничих свячень та 35-річчям єпископської хіротонії.

«Сьогодні вірні Перемишльсько-Варшавської митрополії: владики, священники, богопосвячені особи і миряни — втішаються присутністю духовного старця, який за них молиться. Це для них — велика Божа ласка, а для Вас, дорогий владико, нагода послужити їм зі своїх великих скарбів, здобутих працею і молитвою. Наша молода у своїх священниках Церква так сьогодні потребує, щоб за неї молилися, щоб розрадили її добрим словом, підтримали вірною порадою!» — зазначив Блаженніший Святослав у листі-привітанні.

Відтак побажав, щоб Господь примножив роки життя владики Івана для цього боговгодного служіння.

«Будьте й надалі для нашого народу та всіх людей, серед яких живете, ясним світильником Божої правди. Хай увесь той час, який Господь ще призначить Вам, буде для Вас благословенним і мирним», — побажав Предстоятель УГКЦ та уділив благословення.